Vaše taxi v Jablonci nad NisouVaše taxi v Jablonci nad Nisou
Taxi Jablonec nad Nisou - Máslik 775515250
Taxi Jablonec nad Nisou - Máslik 775515250 Taxi Jablonec nad Nisou - Máslik 775515250 Taxi Jablonec nad Nisou - Máslik 775515250 Taxi Jablonec nad Nisou - Máslik 775515250

Reference

Taxi Jablonec Máslik

Uvítáme váš názor na naše taxi služby v Jablonci nad Nisou. Současně uvítáme nápady na zlepšení služeb, jakékoliv připomínky, pochvalné ale i kritické komentáře. Každá kritika je pro nás zamyšlením jak služby vylepšit a optimalizovat, abyste byli s naší taxi službou spokojeni. přidat referenci

Vaše příspěvky:

 • Rumburak - Jablonec6.12.2018 Super taxi, jen tak dál!
 • T.Ch. - Jablonec24.11.2016 Pan Máslo nás vezl s klientem, který potřebuje asistenci - strávil s námi cca 6h - po celou dobu byl ochotný, pomohl nám i nad rámec služby, byl velmi příjemný, cesta byla bezpečná a rychlá. Cena dohodnutá předem - nejnižší nabídka z oslovených firem. Velmi děkuji i za klienta, který byl velice spokojený.
 • Petr - Liberec3.10.2016 Vždy si je zavolám až budu v Jablonci. Bezpečně, spolehlivě a rychle mě dopravily kam jsem potřeboval.
 • Alena A. - Bílý Potok17.8.2015 Pan Máslík mi pomohl ve velmi svízelné situaci, když jsem měla velmi nemocného pejska. Jeho chování bylo obrovsky lidské. Pokud by jezdili takoví taxikáři, byla by to radost. Smekám před jeho schopností vyjít vstříc, ochotě pomoci a soucitu. Ještě jednou děkuji!
 • Roland P. - Jablonec28.6.2015 Máslik Jablonec je super, je s nimi sranda a hlavně jezdí za donré peníze.
 • Kalenda - Jablonec18.2.2015 Jsem spokojený. Mají dobrou cenu a přijeli přesně dle dohody. Víc nepotřebuji. Děkuji za vaše služby.
 • Pavel - Jablonec16.12.2014 Jezdím jenom s máslikem a nebo učitelem. Nejlepší řidiči
 • A. Knotek - Jablonec nad Nisou16.12.2014 Jsou v pohodě. Pro Jablonec ideální taxi. S blondýnkou je sranda.
 • Jarda P. - Jablonec nad Nisou10.12.2014 Je to normální Taxi služba. Nic extra pozitivního ani negativního jsem nezaregistroval. Takže za mě spokojenost.
 • Honza - Humenné7.12.2014 Máslo je nejvíc fér! :-D
 • Petra - Jablonec4.12.2014 Jo jo máslik taxi je nejvíc nejférovější firma na světě :)
 • Libor - Jablonec4.12.2014 Přidávám zkušenost: S asi 3‰ alkoholu v krvi jsem nebyl včera schopen vyslovit ulici kam chci jet. Děkuji řidiči, že měl tu trpělivost a adresu ze mě postupně vydoloval.
 • Lenka T. - Jablonec nad Nisou2.12.2014 Taxi Máslik je fajn. Mají dobré ceny, jsou v pohodě, jezdí na čas. Neznám ostatní taxi služby, ale nemám důvod měnit. Mám v telefonu jen Taxi Máslik ;-)
 • Petr - Jablonec2.12.2014 Koukám, že jste opravdu lepší než ostatní taxislužby.
 • Honza - Jablonec1.12.2014 Rozhodně nedělají levárny, jako jiné taxi služby. Je to nejlepší taxi v Jablonci.
 • Jirka - Jablonec 1.12.2014 Pan Máslo je fajn chlap. Jsem rád, že ho znám.
 • Marcelka - Jablonec1.12.2014 Férová, nejvíc nejlepší, nejlepší taxislužba nejférovější
 • Petra - Jablonec nad Nisou27.11.2014 Nejférovější, tak to musím souhlasit. Je to jediná taxi služba, která nekrade.
 • Petr - Jablonec27.11.2014 Jezdím s nimi rád a nemohu jinak než doporučit.
 • Radek - Jablonec nad Nisou2.11.2014 S Máslikem jezdím už dlouho a je to nejspolehlivější taxi v Jablonci. Na čem se domluvíte, tak to prostě je. Žádné levárny, fakt férová taxi služba v jablonci.
 • Petra - Jablonec1.11.2014 Jo, na Máslika je spoleh a dá se s ním domluvit i rozumná cena. I kluci co u něj jezdí jsou fajn. Když náhodou nestíhají, tak zavolají a řeší to. Ne jako ostatní taxi služby, co vám ani nedají vědět, že nestíhají.
 • Karel - Smržovka13.10.2014 Taxi Máslik jsou v pohodě. Je fajn, že je v Jablonci taxi služba, které vás nezruinuje a která je férová. Jezdím jenom s nimi, protože ostatní už mě nějak natáhli, nebo podrazili.
 • Romana - Jablonec n.N.11.10.2014 Já s nimi jezdím pravidelně, mám dohodnutou cenu a jsem absolutně spokojená. Tak jak to mají nyní nastavené je super a dokud budou takto fungovat, nebudu měnit.

taxi jablonec, taxi jablonec nad nisou, jablonec taxi, jablonecké taxi

taxi jablonec, taxi jablonec nad nisou, jablonec taxi, jablonecké taxi

taxi jablonec, taxi jablonec nad nisou, jablonec taxi, jablonecké taxi. Taxi Jablonec Máslik - férová TAXI služba pro jablonec. Naší cílovou oblastí je Jablonec nad Nisou a celý Jablonecký okres. Samozřejmě odvezeme kamkoliv budete chtít. Naše hlavní benefity pro jsou příznivá cena, přesný příjezd dle dohody a férové jednání. Jezdíme NON-STOP, kdykoliv nám volejte na tel. číslo 775515250, sdělíme vám přesný čas příjezdu a i odhadovanou cenu. Jste někde se svým autem a dali jste si drink? Plánujete jet svým autem na drink? Pomůžeme vám. Zavolejte nám a sdělte nám, že chcete odvézt vaše auto. Přijedeme a odvezem i vaše auto. Přepravíme rychle vaší důležitou zásilkou a budeme následně informovat o jejím předání. Jste početnější skupina? Zavolejte nám. Máme vozy, které přepraví až 6 pasažerů a odvezeme všechny najednou. Jezdíte pravidlně na konkrétní místo? Zavolejte nám, sdělte nám vaše požadavky. Připravíme pro vás harmonogram a zajistíme, abychom vás vždy včas dovezli na místo určení. Naše ceny vás příjemně překvapí. Dokážeme po Jablonci jezdit už i od 50 Kč za jízdu. Samozřejmě cena je vždy závislá od ujetých km, proto nám neváhejte zavolat a zeptat se na cenu. Rádi vám sdělíme cenu za jízdu i přesný čas přistavení vozu. Mimo standardní ceník lze samozřejmě dohodnout různé typy cenových zvýhodnění.

taxi jablonec, taxi jablonec nad nisou, jablonec taxi, jablonecké taxi. Taxi Jablonec Máslik - férová TAXI služba pro jablonec. Naší cílovou oblastí je Jablonec nad Nisou a celý Jablonecký okres. Samozřejmě odvezeme kamkoliv budete chtít. Naše hlavní benefity jsou příznivá cena, přesný příjezd dle dohody a férové jednání. Jezdíme pro NON-STOP, kdykoliv nám volejte na tel. číslo 775515250, sdělíme vám přesný čas příjezdu a i odhadovanou cenu. Jste někde se svým autem a dali jste si drink? Plánujete jet svým autem na drink? Pomůžeme vám. Zavolejte nám a sdělte nám, že chcete odvézt vaše auto. Přijedeme a odvezem i vaše auto. Přepravíme rychle vaší důležitou zásilkou a budeme následně informovat o jejím předání. Máme vozy, které přepraví až 6 pasažerů a odvezeme všechny najednou. Jezdíte pravidlně na konkrétní místo? Zavolejte nám, sdělte nám vaše požadavky. Připravíme pro vás harmonogram a zajistíme, abychom vás vždy včas dovezli na místo určení. Naše ceny vás příjemně překvapí. Dokážeme po Jablonci jezdit už i od 50 Kč za jízdu. Samozřejmě cena je vždy závislá od ujetých km, proto nám neváhejte zavolat a zeptat se na cenu. Rádi vám sdělíme cenu za jízdu i přesný čas přistavení vozu. Mimo standardní ceník lze samozřejmě dohodnout různé typy cenových zvýhodnění.

copyright © 2013 - 2019www.taxi-jablonec.commasliktaxi@seznam.cz
Vaše taxi v Jablonci nad Nisou
Taxi Jablonec nad Nisou - Máslik 775515250